Inteligentne domy Kamery CCTV Systemy alarmowe Ogrzewanie scienne fazowe

O firmie

Od 2008 roku jesteśmy po to, aby zaspokajać potrzeby naszych najbardziej wymagających klientów. Dokładamy starań aby proponowane przez nas produkty i usługi charakteryzowały się najwyższą jakością przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Kierujemy się prostą zasadą dbając tym samym o:


BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy zespołem specjalistów wspieranych najnowszymi technologiami. Jesteśmy również normalnymi ludźmi, którzy rozumieją Twoje potrzeby w zakresie ochrony rodziny, biznesu i dobytku.


EFEKTYWNOŚĆ FINANSOWA

Wiemy także, że wyższy poziom bezpieczeństwa nie musi wiązać się z dużymi nakładami finansowymi. Dbamy nie tylko o to, abyś mógł zaoszczędzić na samych rozwiązaniach (masz do wyboru bezprzewodowe technologie dzięki którym nie ma kabli, kłucia w ścianach, bałaganu i dodatkowych kosztów instalacji).

Ważne jest dla nas jest również to, aby zaproponowane rozwiązania obniżały Twoje rachunki za ogrzewanie, energię elektryczną.


KOMFORT

Przy okazji oferujemy Ci w pakiecie niespotykany do tej pory poziom komfortu. W intuicyjny sposób, bez żadnych dodatkowych opłat będziesz mógł zarządzać "swoim domem, mieszkaniem, biurem czy firmą" z każdego miejsca na świecie wykorzystując tylko własny telefon, tablet lub komputer.

Daj nam szansę udowodnić sobie że jesteśmy w stanie zaoferować Ci korzyści z których możesz nie zdawać sobie jeszcze sprawy...

W zakresie: Inteligentnego Budynku
W zakresie: Kamer CCTV
W zakresie: Systemów Alarmowych
W zakresie: Ściennego Ogrzewania fazowego

Zapraszamy i zachęcamy Cię do bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji.