Inteligentne domy Kamery CCTV Systemy alarmowe Ogrzewanie scienne fazowe

SALONY FIRMOWE:

Poznań

Salon Poznań
ul. Grunwaldzka 517c/11 (Nowy Rynek)
62-064 Plewiska
e-mail: poznan@fibaro.com

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 9:00 - 17:00
Sobota: zapraszamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Jakub Werner
Tel.: 664 840 930
e-mail: j.werner@fibaro.com

Łódź

Salon Łódź
ul. Milionowa 55
91-465 Łódź
e-mail: lodz@fibaro.com

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Piotr Bryjak
Tel.: 668 194 494
e-mail: p.bryjak@fibaro.com

POZOSTAŁE PUNKTY SPRZEDAŻY:

Bydgoszcz

ul. Racławicka 1 (róg ulicy Bocianowo)
85-041 Bydgoszcz
e-mai: bydgoszcz@fibaro.com

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 11:00-17:00
Sobota - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Dane kontaktowe

Salon Firmowy
tel: 692 479 007
e-mail bydgoszcz@fibaro.com

Andrzej Grabowicz
tel: 664 066 007
e-mail: a.grabowicz@fibaro.com

Andrzej Pokorowski
tel: 692 409 007
e-mail: a.pokorowski@fibaro.com

Łódź

NEW HOME
ul. Złotno 77
94-221 Łódź
e-mail: viperlodz@gmail.com

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 10:00 - 17:00
Sob. - Niedz: po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Dane kontaktowe

Marcin Fibor
Tel.: 606 111 769

Rafał Fibor
Tel.: 606 111 709

Zielona Góra

MEDIA4HOME
ul. Kupiecka 72
65-058 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 8:00 - 17:00
Sob. - Niedz.: po wczesniejszym kontakcie telefonicznym

Dane kontaktowe:

Jerzy Szymczyk
601 742 490
js@media4home.com.pl

Janikowo k/Poznania

Inter Garten
ul. Ogrodnicza 10
62-006 Janikowo
intergarten@vp.pl

Dane kontaktowe

Robert Kupczyk
Tel.: 601-66-88-84

Sylwia Kupczyk
Tel.: 601-773-225

Godziny otwarcia:
Zapraszamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Poznań /Chyby

Dom Kreatywny
ul. Szamotulska 45
62-081 Poznań/Chyby

Piotr Szawłowski
607 110 366
piotr@domkreatywny.com

Godziny otwarcia:
Zapraszamy od poniedziałku do Piątku w godzinach 11:00 -19:00

Toruń

Smart Home
Wielka Nieszawka
ul. Toruńska 82a
87-165 Cierpice

Adam Wabiński
509 645 546
smart.home.torun@gmail.com

Środa Wielkopolska

EL- MONT
Janowo 120
63-000 Środa Wlkp.

Marek Jaskuła
696 447 258
biuro@el-mont.org

Godziny otwarcia:
Zapraszamy od poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00 -17:00